İletişim

[ TinVil ]

Hakkımızda

Tinvil Kurulduğu günden bu yana insan hayallerine ve insan yaşam kalitesine odaklı üretimler ve iş kolları amacı güden bir şirket konumunda oldu

Bizler her zaman önce insan ve insan ihtiyaçları diyerek yola başladık. İçinde olduğumuz bu yolda da hayallerimizi hiçbir zaman umursamamazlık etmedik.

2021 yıl sonunda doğa ile hayalleri buluşturma noktasında bir karar verdik ve TinVil markamızı oluşturduk. Markamızın temel hedefi; köyünden, doğadan ve topraktan uzaklaşan bizleri yollarda gidebilen evler ile birlikte doğaya, özgür olduğumuz o dünyaya döndürebilmek. Herkesin arabasının arkasında evi olsun düşüncesi ile yürüyen evler yapmaya başladık.

Ankara Yenikent yerleşkemizde üretimine başladığımız TinVil tiny houselarımız 11 farklı model ile müşterilerimiz ile buluşuyor. Kendine ait plakası ve ruhsatı olan ürünlerimiz inşaat ve imar ile ilgili yaşanan birçok sorunda da tam bir çözüm noktası… Motorsuz kara taşıtı statüsünde olan yürüyen evlerimiz O2 belgesine sahip olup karayollarında kullanılabilmektedir.

“Huzurun sığdığı yerdesiniz” mottosu ile hayata geçirdiğimiz yürüyen evlerimizin üretiminin yanında Ankara Yavrucak Köyünde hem konaklama yapabileceğiniz hem de kira getirisi ile gelir elde edebileceğiniz TinVil Gölbaşı projemiz de değerli paydaşlarımız ile Temmuz ayı içerisinde buluştu. Bu projede TinVil sahipleri Ankara’ya 32 km uzaklıkta bulunan 27 dönümlük kendine ait iki doğal gölü bulunan arazide, toprakla unutulan o ilişkiye tam bir köy hayatı ile geri dönme şansı yakaladılar ve bu şansın yanında yürüyen evlerini kiralayarak gelir elde etmeye başladılar.

Huzuru sığdırdığımız köyümüzde sizleri de misafir etmek istiyoruz.

CFS
PİN YATIRIM YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Misyonumuz

Tinvil ailesi olarak, sizlerin tiny house mobil evlerinde kaliteli, huzurlu, estetik, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üretmek.

Vizyonumuz

Sektörde aranan marka olmak, Sizlerin memnuniyetini en üstte tutan yapılar üretmek.